Tučín
  1. Alternativní odkaz na webkameru (testovací verze): obec-tucin.click2stream.com
  2. VL plugin ke stažení: http://get.videolan.org/vlc/2.2.1/win32/vlc-2.2.1-win32.exe
  3. Z odkazu uvedeného výše si stáhněte/spusťte instalační balíček.
  4. Po najetí do okna Volba součástí je nutné, aby zůstalo zatrhnuté políčko WEB Plugins a obě položky pod ním (Active X a Mozilla plugin).
  5. Po nainstalování je potřeba restartovat prohlížeč, a znovu načíst stránku s webkamerou. Bude to chtít potvrzení, že souhlasíte s použitím doinstalované součásti.
  6. Pak už stačí chvilka strpení (podle rychlosti připojení) a webstream se spustí.
Drobečková navigace

O obci Tučín > Spolky a kluby > Cvičenky

Cvičenky

Cvičení žen v Tučíně - vedoucí Pavlíčková Hana

Každé pondělí probíhá v Tučíně v budově obecního úřadu od 19:00 hodin do 20:00 hodin cvičení žen. Cvičíme s hudbou zdravotní tělesnou výchovu, posilovací cviky, zařazujeme jógová cvičení. Při cvičení používáme náčiní - malé posilovací činky, švihadla,cvičíme ve dvojicích a také na židli.

Připravujeme cvičení pro starší ženy - důchodový věk (seniorky) rovněž 1x týdně, kde budeme zařazovat cviky na protažení celého těla, posílení svalstva, zdravotní cviky, jógové prvky.

Kdo budete mít chuť cvičit, přijďte mezi nás - jste srdečně vítány. Přijďte vyzkoušet, zda Vám cvičení bude vyhovovat. Nikdy není pozdě začít se zdravým pohybem !!! Vezměte s sebou karimatku nebo deku!

Těší se na Vás Hana Pavlíčková Cvičení žen v Tučíně - KALANETIKA - vedoucí Breczková Marie

V měsících říjen až květen, každý pátek se již třetí rok pravidelně schází mladé ženy různého věku, které svoje těla modelují, protahují a zpevňují souborem cvičení zvané KALANETIKA. Toto cvičení zpevňuje břicho a hýždě, boky, paže, stehna a zároveň nezatěžuje klouby. Jednou z pomůcek je malý míč zvaný "Overball". Tento míč slouží jako rehabilitační pomůcka a my ho využíváme nejen k posilování, ale i k uvolnění a protažení celého těla. Celou hodinu, kterou strávíme cvičením nás provází příjemná hudba. Ze cvičení máme všechny příjemný pocit, radost a dobrou náladu.

Velikonoční výstava

Část expozice

Generační zastoupení

Paličkování z Radslavic

Perníčky z Vinar

Vajíčkové dortíky

Pohled do části výstavy

Výstava "Lidové Vánoce"

Betlém sádrový

Betlém vyřezávaný

MŠ Bezuchov 

Hosté ze Slovenska

Perníčky

Ukázka stolování

 Vánoční keramika z Tučína

Zvonečky

Velikonoční výstavka

děti z MŠ Tučín na výstavce

pohlazení přírody

nedělní návštěvnost