Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Spolky a kluby > Cvičenky

Cvičenky

Cvičení žen v Tučíně - vedoucí Pavlíčková Hana

Každé pondělí probíhá v Tučíně v budově obecního úřadu od 19:00 hodin do 20:00 hodin cvičení žen. Cvičíme s hudbou zdravotní tělesnou výchovu, posilovací cviky, zařazujeme jógová cvičení. Při cvičení používáme náčiní - malé posilovací činky, švihadla,cvičíme ve dvojicích a také na židli.

Připravujeme cvičení pro starší ženy - důchodový věk (seniorky) rovněž 1x týdně, kde budeme zařazovat cviky na protažení celého těla, posílení svalstva, zdravotní cviky, jógové prvky.

Kdo budete mít chuť cvičit, přijďte mezi nás - jste srdečně vítány. Přijďte vyzkoušet, zda Vám cvičení bude vyhovovat. Nikdy není pozdě začít se zdravým pohybem !!! Vezměte s sebou karimatku nebo deku!

Těší se na Vás Hana Pavlíčková Cvičení žen v Tučíně - KALANETIKA - vedoucí Breczková Marie

V měsících říjen až květen, každý pátek se již třetí rok pravidelně schází mladé ženy různého věku, které svoje těla modelují, protahují a zpevňují souborem cvičení zvané KALANETIKA. Toto cvičení zpevňuje břicho a hýždě, boky, paže, stehna a zároveň nezatěžuje klouby. Jednou z pomůcek je malý míč zvaný "Overball". Tento míč slouží jako rehabilitační pomůcka a my ho využíváme nejen k posilování, ale i k uvolnění a protažení celého těla. Celou hodinu, kterou strávíme cvičením nás provází příjemná hudba. Ze cvičení máme všechny příjemný pocit, radost a dobrou náladu.

Velikonoční výstava

Část expozice

Generační zastoupení

Paličkování z Radslavic

Perníčky z Vinar

Vajíčkové dortíky

Pohled do části výstavy

Výstava "Lidové Vánoce"

Betlém sádrový

Betlém vyřezávaný

MŠ Bezuchov 

Hosté ze Slovenska

Perníčky

Ukázka stolování

Vánoční keramika z Tučína

Zvonečky

Velikonoční výstavka

děti z MŠ Tučín na výstavce

pohlazení přírody

nedělní návštěvnost