Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Veřejné zakázky > Nové

PVU - elektronický nástroj nové generace

Výstavba parkovacích míst v obci Tučín

Výstavba parkovacích míst v lokalitě Lešetín v blízkosti Víceúčelové budovy OÚ. Ze stávající zahrady u přístupové komunikace bude stržena ornice, odstraněno stávající oplocení, vytýčení sítí a pozemku. Výstavba parkoviště.
9. 09. 2021 12:27

Oprava bývalého zemědělského objektu po vichřici

Práce na odstranění škod po vichřici, odstranění pozůstatku původní střechy, odstranění vlhkých omítek po zatečení, opravy podlah, vybourání manipulačního otvoru, odbourání narušených štítů, nové vyzdění, zhotovení věnce a nové střechy včetně klempířských prací, nové vnitřní omítky
27. 04. 2021 11:06

Zpracování PD stavby pro projekt ČOV a kanalizace Tučín

Předmětem je vypracování projektové dokumentace včetně inženýrské činnosti průzkumu území, zaměření a zpracování PD pro územní rozhodnutí a stavební povolení na oddílnou kanalizaci a ČOV v obci Tučín
2. 03. 2021 15:36

Půdní vestavba MŠ Tučín II.etapa

Vnitřní stavební úpravy, příčky, podlahy , strop, instalace vody a odpadů, instalace plynového kotle a osazení radiátory. Kachle a dlažba v soc. zařízení.
2. 03. 2021 13:47

Půdní vestavba MŠ Tučín - II.etapa.

Předmětem jsou stavební práce pří realizaci půdní vestavby. Zhotovení rozvodů vody, tepla elektřiny a odpadů, zbudování příček a soc zařízení, podlahy, střešní okna a průchod do MŠ.
1. 07. 2020 10:00

Rekonstrukce sportovního areálu

Výměna narušeného asfaltového povrchu na víceúčelovém hřišti za umělý travnatý koberec(který bude položen na stávající asfaltovou plochu), opravě plastových mantinelů, oprava poškozeného přístupového schodiště, nátěrech kovových konstrukcí a instalaci hliníkových branek včetně sítí.
27. 08. 2019 10:00

Zahrada MŠ Tučín - cesta k přírodě

Předmětem projektu je realizace dodávky úprav stávající zahrady MŠ na přírodní zahradu s ukázkou koloběhu vody, ptačí budky, broukoviště, ovocné záhony,zvýšené záhony, vrbové iglú, lavice, amfiteátr, dřevěná pergola a úprava zeleně.
25. 01. 2019 9:17

Půdní vestavba v MŠ č.p.100 v obci Tučín I.etapa-výměna střešní vazby a krytiny

Na stávající budově přístavby MŠ Tučín bude demontována střešní krytina, včetně krovů, zhotoven betonový věnec včetně dozdívky, vybourání stávajícího štítu, usazení podlahových trámů včetně pochůzí dřevěné podlahy, postavení nových střešních krovů, a pokrytí pálenou krytinou. V místě vyzděných vstupních dveří bude zhotoveno kovové schodiště.
16. 07. 2018 16:00

Spolkový dům tradic a řemesel-oprava,udržovací práce Tučín 17

Jedná se o udržovací práce na opravě staré zemědělské usedlosti. Nutná oprava dřevěných podlah, stropu, vnitřních a vnějších omítek, dřevěného schodiště, omítek oprava kachlových kamen, nátěry oken a dveří izolace vlhkosti.
16. 01. 2018 16:45