Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Veřejné zakázky > Nové

PVU - elektronický nástroj nové generace

Půdní vestavba MŠ Tučín - II.etapa.

Předmětem jsou stavební práce pří realizaci půdní vestavby. Zhotovení rozvodů vody, tepla elektřiny a odpadů, zbudování příček a soc zařízení, podlahy, střešní okna a průchod do MŠ.
1. 07. 2020 10:00

Rekonstrukce sportovního areálu

Výměna narušeného asfaltového povrchu na víceúčelovém hřišti za umělý travnatý koberec(který bude položen na stávající asfaltovou plochu), opravě plastových mantinelů, oprava poškozeného přístupového schodiště, nátěrech kovových konstrukcí a instalaci hliníkových branek včetně sítí.
27. 08. 2019 10:00

Zahrada MŠ Tučín - cesta k přírodě

Předmětem projektu je realizace dodávky úprav stávající zahrady MŠ na přírodní zahradu s ukázkou koloběhu vody, ptačí budky, broukoviště, ovocné záhony,zvýšené záhony, vrbové iglú, lavice, amfiteátr, dřevěná pergola a úprava zeleně.
25. 01. 2019 9:17

Půdní vestavba v MŠ č.p.100 v obci Tučín I.etapa-výměna střešní vazby a krytiny

Na stávající budově přístavby MŠ Tučín bude demontována střešní krytina, včetně krovů, zhotoven betonový věnec včetně dozdívky, vybourání stávajícího štítu, usazení podlahových trámů včetně pochůzí dřevěné podlahy, postavení nových střešních krovů, a pokrytí pálenou krytinou. V místě vyzděných vstupních dveří bude zhotoveno kovové schodiště.
16. 07. 2018 16:00

Spolkový dům tradic a řemesel-oprava,udržovací práce Tučín 17

Jedná se o udržovací práce na opravě staré zemědělské usedlosti. Nutná oprava dřevěných podlah, stropu, vnitřních a vnějších omítek, dřevěného schodiště, omítek oprava kachlových kamen, nátěry oken a dveří izolace vlhkosti.
16. 01. 2018 16:45