Tučín

11.05. - Okrskové kolo Prosenice

V sobotu 11.5.2013 dopoledne uvítalo na fotbalovém hřišti v Prosenicích 12 mužských, 2 ženská a 1 dorostenecké družstvo, jež se účastnili okrskového kola v hasičském sportu pro okrsky Pavlovice a Prosenice.

Soutěž po celou dobu konání provázela značná nepřízeň počasí, proto se pořadatelé rozhodli odjet soutěž pouze na 1 požární útok, a v rámci bezpečnosti ze závodu na 100 metrů s překážkami odstranit mokrou a kluzkou kladinu.

V samotné soutěži se celkově nejlépe dařilo mužům z Radslavic, kteří po celkovém součtu časů 110,42 sekund zvítězili před celkově druhými Sobíškami a na třetím místě skončil dorost z Radslavic.

Co se týká našeho okrsku, pořadí muži bylo následující 1. Radslavice 82,83s, 2. Tučín 95,30s 3. Sušice 13,20s. Pořadí ženy 1. Tučín 98,84s 2. Hradčany 13,38s. V běhu na 100m překážek mužů skončil nejlépe Zdráhal David z Radslavic v čase 19,30s, a na 5. místě se umístil náš borec z Tučína Jan Simon v čase 20,91s.

V běhu na 100m překážek žen skončila nejlépe Jarmila Svozílková z Radslavic v čase 20,50s. Na 2. místě se umístila naše závodnice z Tučína Kateřina Bubeníková v čase 22,00s a 3. místo patřilo také naší závodnici Magdě Pumprlové v čase 23,10s.

Autor: Petr Štěpaník | foto: Sdh Tučín