Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Spolky a kluby > Klub malé kopané

Klub malé kopané

V srpnu 1991 bylo založeno družstvo malé kopané Activ Team A, které pod vedením kapitána Jiřího Prudila hrálo 4. ligu PLMK(Přerovská liga malé kopané).Po jednoročním působení ve 3. lize hrají opět až do současnosti pod vedením kapitána Jaroslava Štěpaníka 4.ligu PLMK.

V roce 1992 bylo založeno druhé družstvo Activ Team B pod vedením kapitána Františka Podmolíka, které v sezóně 1992-1993 hrálo 5.ligu a postoupilo do 4.ligy PLMK. Po Frant. Podmolíkovi přebral kapitánskou pásku Štefan Breczko a v roce 2000 pak Vítězslav Beneš. V témže roce mužstvo změnilo název na SK Tučín.O úspěších tohoto týmu, který hraje 3.ligu PLMK si můžete přečíst i v regionálním tisku. Členové obou klubů se podílejí i na životě obce. V letech 1998 uspořádali pro občany obce kácení máje, které se konalo naposledy snad před 25 lety. V roce 1999 organizovali pro mládež táborák při příležitosti stavění máje. Nyní provádí převážně údržbu hrací plochy a okolí hřiště.

Turnaj malá kopaná 2007

v zápalu boje

z utkání Kikin x Oťas

vítěz turnaje Menšestr uhnise

SK Tučín 

Fotbalový klub malé kopané SK Tučín hrající v současnosti 3. ligu Okresní ligu malé kopané doznal v poslední době značných změn, a to nejen po stránce hráčského složení týmu, ale i po stránce technického zabezpečení. Za značného přispění obce Tučín byla zrekonstruována hrací plocha, která je v porovnání se starou rozměrnější a také se zkvalitnil povrch hřiště. Hráčský kádr v nedávné době také doznal změn, kdy dnešní tým je tvořen těmito hráči:
Brankář - Zdeněk Navrátil, obránci - Roman Mádr, Stanislav Doležal, Jiří Stoklásek, Marián Ševčík, Marek Beňa, útočníci - Miroslav Čtvrtníček, Štefan Brecko, Jakub Smékal, Marek Ditrich, Tomáš Rychlík a Tomáš Dundálek. S těmito změnami se dostavila kvalitnější hra a kvalitnější výsledky. Fotbalový klub SK Tučín obsadil v minulé sezóně 5. příčku ve 3. lize malé kopané a v té letošní sezóně by rád pomýšlel na postup do vyšší soutěže.

Od nového ročníku 2014/2015 začala Tučín reprezentovat 2. fotbalová mužstva. Nově složené mužstvo FC Tučín, které hraje veteránskou ligu a mužstvo mladších hráčů s názvem Janek Boys Tučín, kteří hrají 1. ligu malé kopané Přerovska.

Starší hrají soutěž ze sedmi účastníky a zde je soupiska mužstva FC Tučín.

Breczko Štefan, Brhel Jaroslav, Dostál Pavel, Král Lubomír, Novák Zdeněk, Rychlík Tomáš, Sehnalík Jiří, Vyplel Jan, Zmeškal Jiří, Pěček Jiří, Kopecký Petr, Sohlich Jaroslav, Pospíšil Kamil, Marek Valouch a Pavlica Michal

Janek Boys Tučín
V roce 2014/2015 se po podzimní části tým JBT průběžně umístil na 11. místě ze 14 účastníků 1. ligy malé kopané s pasivním skorém 31:41. Nejlepšími střelci tohoto týmu jsou Bubeník Jan a Dlouhý Lukáš. Tučín v tomto roce dále reprezentují Pěček Bronislav, Machalík Patrik, Hanák Jiří, Zmeškal Jiří, Dundálek Tomáš, Jurečka Otto, Klézl Luboš a Kundera Martin (dlouhodobě zraněn). Po zhodnocení průběhu podzimní části jsme se rozhodli povolat staronové a zkušené posily Nováka Zdeňka a Breczka Štefana, aby byla první liga i v příštích letech udržena.

Silvestrovský výkop

Mužstvo oranžových

Mužstvo barevných

Golman v akci

Sportovci svépomocí

vše řádně vyrovnat

položení dlažby

okem posoudit

Sportovní odpoledne

Příprava na požární útok

Zahájení klání starostou

Pokutové kopy

BANSHEES Želatovice

dívky Tučín

Improvizovaná závodní dráha