Tučín
  1. Alternativní odkaz na webkameru (testovací verze): obec-tucin.click2stream.com
  2. VL plugin ke stažení: http://get.videolan.org/vlc/2.2.1/win32/vlc-2.2.1-win32.exe
  3. Z odkazu uvedeného výše si stáhněte/spusťte instalační balíček.
  4. Po najetí do okna Volba součástí je nutné, aby zůstalo zatrhnuté políčko WEB Plugins a obě položky pod ním (Active X a Mozilla plugin).
  5. Po nainstalování je potřeba restartovat prohlížeč, a znovu načíst stránku s webkamerou. Bude to chtít potvrzení, že souhlasíte s použitím doinstalované součásti.
  6. Pak už stačí chvilka strpení (podle rychlosti připojení) a webstream se spustí.
Drobečková navigace

O obci Tučín > Spolky a kluby > Klub hráčů šipek Tučňáci

Klub hráčů šipek Tučňáci

1. srpna 1999 vznikl v Tučíně Klub hráčů šipek s názvem Tučňáci Tučín. Předsedou a zároveň kapitánem je Štěpaník Tomáš, pokladníkem se stal Martin Lukáš. V roce založení byli členy i Vlastimil Valenta, Vladislav Janoušek, Vítězslav Beneš, Petr Florián. Později se přidali David Šuly, a koncem roku 2003 Stanislav Daďa a Jiří Solař. Hned po první sezoně ve druhé lize se klubu podařilo postoupit do první ligy. Většinou se klub pohybuje ve středu tabulky . Sezona 2003/2004 se moc nevyvedla a Tučňáci skončili poslední. Měli však štěstí a po odstoupení jiného klubu setrvali v 1. lize, kde se střídavými výkony působí i v současnosti. Svá ligová utkání hrál klub v Restauraci U Lípy, ale po zrušení restaurace se přestěhovalo dějství a činnost klubu do pohostinství Na Rybníčku, kde působí i dnes. Hlavním cílem klubu je co nejdéle hrát s podporou obecního úřadu a sponzorů prvoligovou soutěž a bojovat o přední příčky tabulky.